E-pasts info@lhl.lv

Dizains un realizācija iconcept.lv

HK Saskaņa ir PAFBET LHL Daugavpils Amatieru Čempionāta čempioni!

2 May

Daugavpils hokeja čempionāta pirmā spēle, kas norisinājās pagājušā gada oktobrī, noslēdzās 15. aprīlī ar principiālu cīņu Saskaņa – Kalupe, kurā noteica čempionus. Ažiotāža ap šo komandu spēlēm galvenokārt saistīta ar sāncensību starp mēriem Andrju Elksniņu (“Saskaņa”) un Rihardu Eigimu (“HK Kalupe”).

Kopumā nospēlētas 178 spēles (pamata grupā – 114, 64 – starp veterāniem) un 1397 reizes tika gūti vārti. Veterānu sacensībās vārti gūti 321 reizi, un spēlētājiem bija piešķirtas 588 soda minūtes; galvenajā spēlētāju grupā vārtus guva 1076 reizi un “nosēdētas” 2246 soda minūtes.

Par pilsētas čempioniem “A” grupā kļuva Saskaņas komanda, izšķirošajā spēlē ar Kalupi gūstot pārsvaru ar rezultātu 7: 1. Trešo vietu ieguva LRC hokeja spēlētāji.

Labākie spēlētāji:

– vārtsargs Pāvels Matvejevs (Riekstiņš);

– aizsargs Andrejs Fjodorovs (Saskaņa), Andrejs arī tika atzīts par rezultatīvāko aizsargu čempionātā – 23 + 45 = 68;

– uzbrucējs Aleksandrs Fjodorovs (Saskaņa);

– rezultatīvākais spēlētājs Aleksandrs Ratņekss (Saskaņa) – 25 + 45 = 70.

Pirmo vietu veterānu čempionātā ieguva komanda Latgales alus, otro vietu PSK-45 +, trešo – Ledus Lāči. Labākie spēlētāji:

– vārtsargs Baltrunas Ramunas (Aukštaitija);

– aizsargs Pāvels Frantskevičs (Latgales alus);

– uzbrucējs Oļegs Selivanovs (Latgales alus);

– rezultatīvākais spēlētājs Igors Martjušovs (Ledus Lāči) 16 + 21 = 37.

Pirmo vietu “B” grupā ieguva komanda Riekstiņš, otro – PSK, trešo – Latgols. Labākie spēlētāji:

– vārtsargs Genādijs Hersonskijs (Rezgols);

– aizsargs Ņikita Hodikins (Bastions);

– uzbrucējs Sergejs Obožins (Visaginas);

– rezultatīvākais spēlētājs Artjoms Strunkevičs (Riekstiņš) – 20 + 26 = 46.

Apbalvošanā piedālās labākie čempionāta tiesneši: Jurijs Turavins, galvenais tiesnesis; Boriss Gimbickijs, galvenais sekretārs; Grigorijs Kudrjašovs, statistikas materiāla autors.